Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Atrakcje w Resorcie

Bel Mon Resort to idealne miejsce nie tylko do relaksu, ale również do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu!

Restauracja MONA

Restauracja Mona jest niezwykle stylowym i ekskluzywnym miejscem. Restauracja znajduje się XVII-wiecznym, pocysterskim zabytku. Pomieści około 85 osób. Gustowne wnętrza zagwarantują luksusowe miejsce spotkań, a najwyższej jakości kuchnia zapewni Gościom unikalne doznania kulinarne. Do przygotowania naszych dań używamy tylko najlepszych składników. Zespół naszych kucharzy szkolił się pod okiem mistrza, jakim jest Kurt Scheller. Do restauracji zapraszamy nie tylko Gości hotelowych, ale każdego smakosza, który ceni sobie wyśmienite jedzenie.

Centrum Wellness BERRY SPA

Berry SPA to miejsce stwarzające doskonałe warunki do ukojenia ciała oraz duszy po wszelakich znojach dnia codziennego. Składa się z dwóch części: suchej oraz mokrej. W ramach SPA można skorzystać z: basenu, jacuzzi, sauny zarówno suchej, jak i mokrej oraz infrared, a także gabinetów odnowy biologicznej i bogatej oferty zabiegów kosmetycznych. Tutaj zadbasz o swoje ciało w zgodzie z naturą. Do pielęgnacji używamy tylko najlepszych kosmetyków renomowanych firm. Za sprawą najnowocześniejszej technologii, medycyny i darów natury oraz wyjątkowych, wykwalifikowanych osób poczujesz się zaopiekowany holistycznie – na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Stadnina wraz z padokiem

Uwielbiacie konie? Nic dziwnego! To niezwykle dostojne zwierzęta. Dlatego postanowiliśmy stworzyć tuż obok naszego Resortu stadninę. Znajdziecie u nas konie, które możecie wypożyczyć na przejażdżkę po okolicy, jak i również miejsce dla własnego zwierzęcia. Północno-zachodnia część Rybnika słynie z malowniczego krajobrazu i wielu okazji do obcowania z naturą. Czy może być lepsze miejsce na konną wyprawę? W naszym obiekcie jest również padok, który świetnie się sprawdzi do trenowania i prezentacji koni.

Ogród francuski

Na terenie Bel Mon Resort znajduje się ogród francuski. To doskonała propozycja dla osób, które lubią uporządkowany krajobraz i bliskość natury. To rodzaj ogrodu barokowego cechujący się niezwykłą regularnością. To przepiękne, zielone miejsce, które pozwala na wyciszenie i jest nietuzinkową atrakcją. Takie ogrody były ważnym dodatkiem barokowych dworów oraz pałaców. Ogród jest urozmaicony elementami ozdobnymi, które nadają mu niepowtarzalnego klimatu.

Pikniki na łonie natury

Każda okazja jest dobra, aby przekonać się, jak pysznie może smakować wspólny posiłek z rodziną, przyjaciółmi bądź znajomymi na łonie natury. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki naszej ofercie koszy piknikowych zorganizować wspólny wypad w pobliskie tereny zlokalizowane wokół Resortu. Do dyspozycji są menadry rzeki Rudy, plaża Pniowiec czy łąki nieopodal restauracji Mona.

Rowery elektryczne

Bel Mon Resort poleca rowery elektryczne jako formę aktywnej rozrywki. Rower wyposażony jest w napęd elektryczny, który stanowi świetne udogodnienie i wspomaga rowerzystę, dlatego nie trzeba rezygnować z aktywności fizycznej i martwić się, że zabraknie sił, by dotrzeć do celu wycieczki. Elektryczny napęd pozwala na pokonanie o wiele większego dystansu niż tradycyjnym rowerem. Przejażdżki rowerowe to rewelacyjny pomysł na rodzinny wypoczynek. Dzięki temu poznajemy malownicze zakątki, docieramy do miejsc, które do tej pory były nieznane i obserwujemy piękno natury z nieco innej perspektywy.