Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Lunch biznesowy

Elegancka przestrzeń restauracyjna i wyśmienita kuchnia w Bel Mon Resort to idealne miejsce na spotkanie biznesowe.

Spotkania biznesowe

Organizujesz spotkanie z ważnym Klientem? Eleganckie sale w Bel Mon Resort idealnie sprawdzą się do przeprowadzania rozmów biznesowych. W razie potrzeby zapewniamy sprzęt do obsługi prezentacji z najwyższej półki. Spotkanie dopełnią dania z naszej Restauracji, które przygotowujemy z największą starannością.

Wyjątkowe dania, pięknie podane

O dania serwowane podczas bankietów, imprez firmowych, eventów czy spotkań biznesowych dbają kucharze Resturacji Mona. Przygotujemy dania z najwyższej jakości składników. Zadbamy o każdy szczegół i dostosujemy menu do charakteru imprezy. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie dania zostały pięknie podane i dostarczały przyjemności smakowych oraz estetycznych.

Stylowe pomieszczenie Restauracji Mona

Niezależnie od rodzaju planowanego eventu, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania. Po wspólnych ustaleniach, przystąpimy do organizacji wymarzonego wydarzenia. Nasze luksusowe wnętrza i przestronne sale pozwalają zorganizować elegancki bankiet czy kolację biznesową. Nasi wykwalifikowani kucharze zadbają o wyśmienity poczęstunek, który z pewnością umili każdy event. Ogród francuski na naszym terenie umożliwia zorganizowanie przyjęcia na zewnątrz.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany organizacją spotkania, eventu biznesowego, konferencji lub szkolenia? Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj miejsce!

Dział sprzedaży:
Telefon: +48 504 800 277
Email: kontakt@belmonresort.pl