Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Sale konferencyjne

Nasz resort nie byłby kompletny bez wyrafinowanego zaplecza konferencyjnego, które może pomieścić do 120 gości. Obiekt składa się z trzech sal konferencyjno-bankietowych. Dzięki gustownym wystrojom i funkcjonalnym meblom atmosfera w naszych salach konferencyjnych sprzyja szczególnie konferencjom i różnego rodzaju przyjęciom.

Sala konferencyjna „Stodoła 1”

Ikona - powirzchnia sali 150 m2

 

Ikona - ilośc ośób140

100 osób

40 osób

80 osób

140 osób

40 osób

120 osób

Przestronna sala konferencyjna o współczesnym wystroju z elementami XVIII-wiecznego stylu, w którym został zaprojektowany nasz Resort. Ciepła kolorystyka i boazeria, stylowe drewniane słupy dachowe oraz niepowtarzalny system oświetlenia sprawiają, że miejsce to bardzo przypomina swoim klimatem Cistercium. Światło dzienne wpada tutaj przez przestronne okna, znajdujące się na obu głównych ścianach naszej sali konferencyjno-bankietowej. W sali został zainstalowany sprzęt multimedialny spełniający wszystkie wymagania do realizacji spotkań biznesowych i konferencji.

Wyposażenie sali

Free Wi-Fi

Projektor LCD

Nagłośnienie HiFi

TV mobile

Catering

Dla niepalących

Sala konferencyjna „Stodoła 2”

Ikona - powirzchnia sali 120 m2

 

Ikona - ilośc ośób120

70 osób

40 osób

70 osób

120 osób

40 osób

120 osób

Przestronna sala konferencyjną łącząc nowoczesny design z elementami XVIII-wiecznego stylu, charakterystycznymi dla naszego urokliwego Resortu. Rozgrzewająca paleta barw, elegancka boazeria, oraz stylowe drewniane słupy dachowe nadają sali wyjątkowego charakteru, przywołując atmosferę dawnego Cistercium. Naturalne światło wpada przez duże okna umieszczone na obu głównych ścianach, co dodaje przestrzeni lekkości i przyjaznej atmosfery. Sala została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, spełniający wszystkie potrzeby biznesowych spotkań i konferencji.

Wyposażenie sali

Free Wi-Fi

Projektor LCD

Nagłośnienie HiFi

TV mobile

Catering

Dla niepalących

Sala konferencyjna „Berry Bar”

Ikona - powirzchnia sali 30 m2

 

Ikona - ilośc ośób30

20 osób

10 osób

20 osób

Sala konferencyjna w ramach wydzielonej do użytku indywidualnego strefy Berry Bar’u, oferuje zaplecze do zorganizowania spotkania, szkolenia, niewielkiej konferencji czy spotkania w ścisłym gronie Zarządów firm. To przestrzeń bardzo odpowiednia na wszystkie prywatne spotkania VIP oraz imprezy w różnych aranżacjach. Wyposażona jest w wysokiej jakości LCD TV, nagłośnienie, zaplecze cateringowe. Może pomieścić do 30 osób w układzie teatralnym.

Wyposażenie sali

Free Wi-Fi

Nagłośnienie HiFi

TV

Catering

Dla niepalących

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany organizacją spotkania, eventu biznesowego, konferencji lub szkolenia? Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj miejsce!

Dział sprzedaży:
Telefon: +48 504 800 277
Email: kontakt@belmonresort.pl
Organizacja eventów:
Telefon: +48 572 002 018
Email:mgawlik@belmonresort.pl

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko:


    Telefon :


    Email :


    Wiadomość: