ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Konferencje

Bel Mon Resort oferuje kilka nowoczesnych sal konferencyjnych. Zapewniamy znakomite warunki do zorganizowania wydarzenia połączonego z wieczorną integracją.
Wykwalifikowany zespół pomaga w planowaniu i realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

Bel Mon Resort dla biznesu

Jedno miejsce, wiele możliwości

Szukasz wyjątkowego miejsca do organizacji spotkania biznesowego? Nasze eleganckie wnętrze idealnie sprawdzi się w takim charakterze. Oferujemy sale dostosowane do prowadzenia konferencji czy szkolenia. Zostały one wyposażone w odpowiedni sprzęt dobrej jakości, który pozwala między innymi na perfekcyjne nagłośnienie czy wyświetlanie prezentacji. Specjalnie wydzielona strefa pozwala na komfortowe przeprowadzanie rozmów lub negocjacji. Spotkania biznesowe dopełnić może wyjątkowo skomponowane menu restauracji Mona.

Bel Mon Resort dla biznesu

3 sale konferencyjne

Bel Mon Resort to atrakcyjnie miejsce do organizacji konferencji. Naszym Gościom oferujemy sale odpowiednio przygotowane to przeprowadzania eventów. Dbamy o dobrą jakość nagłośnienia i udostępnianego sprzętu. W zależności od charakteru oraz wielkości konferencji mogą Państwo wybrać odpowiednie wnętrzne. W naszym resorcie znajdują się trzy sale dostosowane do prowadzenia spotkań biznesowych. Dbamy również o obsługę cateringową podczas tych wydarzeń. Kucharze Restauracji Mona zadbają o wyśmienite dania oraz poczęstunek.

Bel Mon Resort dla biznesu

Lokalizacja

Szukając miejsca do organizacji konferencji, eventu firmowego czy szkolenia, warto zwrócić uwagę na lokalizację. Bel Mon Resort znajduje się w malowniczej dzielnicy Rybnika – Stodoły. Okolicę warto podziwiać podczas wycieczek, które uatrakcyjniają sielskie widoki. Stodoły są położone nad Zalewem Rybnickim. Dojazd do resortu jest ułatwiony, można dojechać tutaj autostradą albo Drogową Trasą Średnicową.

Bel Mon Resort dla biznesu

Wydarzenia biznesowe na miarę

Niezależnie od rodzaju planowanego eventu, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania. Po wspólnych ustaleniach, przystąpimy do organizacji wydarzenia. Nasze luksusowe wnętrza, przestronne sale oraz zaawansowany technologicznie sprzęt zagwarantują profesjonalny przebieg wydarzenia biznesowego. Wiemy, że ważną częścią takich spotkań są lunche oraz kolacje. Nasi kucharze zadbają o wyśmienity poczęstunek.Ogród we francuskim stylu umożliwia również zorganizowanie przyjęcia na zewnątrz.

Bel Mon Resort dla biznesu

Co oferujemy podczas organizacji konferencji?

Organizując u nas wydarzenia biznesowe nie musisz martwić się o wyposażenie sal, parking dla gości, bazę noclegową czy catering. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić Gościom wysokiej jakości usługi i komfort przebywania w naszym Resorcie.

Organizując u nas konferencje, masz do dyspozycji:

  • 3 sale konferencyjne
  • parking
  • kuchnia
  • pokoje
  • spa

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany organizacją spotkania, eventu biznesowego, konferencji lub szkolenia? Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj miejsce!

Dział sprzedaży:
tel.: 504 800 277
email: kontakt@belmonresort.pl