Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Kulinaria

Wykwintne potrawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni, gwarantują podróż pełną doskonałych smaków regionu. Zapraszamy na ucztę smaków!

Brasserie Mona

Na parterze Restauracji Mona znajduje się Brasserie Mona. Eleganckie wnętrze, zachwycające unikatową atmosferą z nutką historii. Brasserie Mona serwuje wyrafinowane dania lunchowe, stanowiące doskonałe tło do spotkań biznesowych czy prywatnych. W sezonie letnim do dyspozycji gości jest także taras, gdzie można rozkoszować się wyborną kuchnią, korzystając ze słońca. Do potraw wina dobiera znakomity sommelier. Wszystkie dania zostały skomponowane przez naszego wybitnego Szefa Kuchni. Z pewnością zachwycą najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Godziny otwarcia

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Czwartek: 13.00 – 21.00
Piątek – Sobota: 12:00 – 22:00
Niedziela: 12:00 – 21:00

Berry Bar

Berry Bar znajduje się w osobnym budynku na terenie SPA. Serwuje orzeźwiające drinki, napoje oraz koktajle, ale także pyszne przekąski. Berry Bar jest do dyspozycji zarówno dla Gości Hotelowych, jak również Gości korzystających z basenu czy usług SPA. To idealne miejsce na popołudniową kawę czy wieczornego drinka. Potrawy serwowane w Berry Barze zachwycą pasjonatów wyśmienitego jedzenia.

Godziny otwarcia

Poniedziałek (skrócona karta restauracji MONA): 13:00 – 21:00
Wtorek: nieczynne
Środa – Czwartek: 17:00 – 23:00
Piątek – Sobota: 18:00 – 24:00
Niedziela: 17:00 – 23:00

Kontakt