ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Lunch biznesowy

Elegancka przestrzeń restauracyjna i wyśmienita kuchnia w Bel Mon Resort to idealne miejsce na spotkanie biznesowe.

Lunch biznesowy w Bel Mon Resort

Spotkania biznesowe

Organizujesz spotkanie z ważnym Klientem? Eleganckie sale w Bel Mon Resort idealnie sprawdzą się do przeprowadzania rozmów biznesowych. W razie potrzeby zapewniamy sprzęt do obsługi prezentacji z najwyższej półki. Spotkanie dopełnią dania z naszej Restauracji, które przygotowujemy z największą starannością.

Lunch biznesowy w Bel Mon Resort

Wyjątkowe dania, pięknie podane

O dania serwowane podczas bankietów, imprez firmowych, eventów czy spotkań biznesowych dbają kucharze Resturacji Mona. Przygotujemy dania z najwyższej jakości składników. Zadbamy o każdy szczegół i dostosujemy menu do charakteru imprezy. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie dania zostały pięknie podane i dostarczały przyjemności smakowych oraz estetycznych.

Lunch biznesowy w Bel Mon Resort

Stylowe pomieszczenie Restauracji Mona

Niezależnie od rodzaju planowanego eventu, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania. Po wspólnych ustaleniach, przystąpimy do organizacji wymarzonego wydarzenia. Nasze luksusowe wnętrza i przestronne sale pozwalają zorganizować elegancki bankiet czy kolację biznesową. Nasi wykwalifikowani kucharze zadbają o wyśmienity poczęstunek, który z pewnością umili każdy event. Ogród francuski na naszym terenie umożliwia zorganizowanie przyjęcia na zewnątrz.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany organizacją spotkania, eventu biznesowego, konferencji lub szkolenia? Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj miejsce!

Dział sprzedaży:
tel.: 504 800 277
email: kontakt@belmonresort.pl