Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Eko Resort

Eko Bel Mon Resort

Stacja ładowania samochodów elektrycznych

Dbamy o to, aby Bel Mon Resort było miejsce przyjaznym środowisko. Zależy nam na tym, aby nasi Goście mogli odwiedzać nas korzystając z samochodów elektrycznych i nie musieli martwić się o ładowanie pojazdów. To właśnie dla Was postanowiliśmy na terenie naszej resortu mieścić właśnie stację ładowania pojazdów. Wiemy, że w Polsce nadal brakuje stacji ładowania, my odpowiadamy na potrzeby naszych Gości, zapewniamy im komfort nie tylko pobytu u nas, ale również komfort przyjazdu i wyjazdu.

Bel Mon Resort | Eko resort
Bel Mon Resort | Eko resort

Eko Bel Mon Resort

Fotowoltaika zastosowana w Resorcie

W naszym resorcie od samego początku działalności stawiamy na odnawialne źródła energii i wykorzystujemy fotowoltaikę. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, ale przede wszystkim ekologiczne. Pozwala na wykorzystywanie niewyczerpywalnej energii oraz ma korzystny wpływ na środowisko. Dzięki energii czerpanej ze słońca jesteśmy w stanie ograniczyć nie tylko wysokość rachunków za prąd, ale także zapewnić wygodę i większe bezpieczeństwo naszym Gościom.

Eko Bel Mon Resort

BMS - system sterowania hotelem nastawiony na oszczędności

BMS czyli automatyka budynkowa to system zarządzania, który stosujemy w naszym resorcie. Jego głównym zadaniem jest integracja różnych instalacji używanych w obiekcie. Pozna na efektywne i oszczędne zarządzanie. System BMS kontroluje parametry pracy urządzeń, a także informuje o problemach oraz ewentualnych awariach. To rozwiązanie pozwala nam na optymalizację zużycia energii oraz obniżenie kosztów eksploatacji, gwarantuje wzrost poziomu bezpieczeństwa budynku, a przede wszystkim podnosi komfort przebywania Gości w Bel Mon Resort.

Bel Mon Resort | Eko resort
Bel Mon Resort | Eko resort

Eko Bel Mon Resort

Rowery elektryczne

Dbamy o to, aby czas spędzony w Bel Mon Resort był momentem wypoczynku. Zwiedzanie okolicy resortu to doskonały pomysł na spędzenie czasu z bliskimi. Naszym Gościom udostępniamy rowery elektryczne, które ułatwiają eksplorowanie okolicy każdej zainteresowanej osobie. Wycieczki rowerem elektrycznym wbrew pozorom to rodzaj aktywności, który pozwala utrzymać dobrą kondycję i zdrowie. Dzięki nim można pozwolić sobie na wyjazd z całą rodziną w dłuższą trasę bez obaw, że starsze osoby lub dzieci będą szybko zmęczone. Rowery elektryczne to dużo radości, jakiej można doświadczyć z jazdy na dwóch kołach. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyprzedzanie innych użytkowników dróg, pokonanie znajomego na podjeździe, czy też o pewność siebie w bardziej wymagającym terenie, jazda na rowerze elektrycznym zawsze będzie ekscytująca.