Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER
Praca Bel Mon Resort | Kucharz

KUCHARZ

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:

Praca w Restauracji Mona obiektu Bel Mon Resort/ Barze SPA/ Obsługa wydarzeń okolicznościowych obiektu Bel Mon Resort wypełniając określone zadania zgodnie z procedurami, standardami i regułami stworzonymi dla naszych punktów Gastronomicznych.

Pełna wiedza recepturalna/ jakościowa/ wizualna dotycząca znajomości karty/ oferowanych produktów i możliwości restauracji/ baru / imprez okolicznościowych.

Procedury od przygotowania, obróbki, wydania po wsparcie przy organizacji imprez okolicznościowych i utrzymanie wzorowej czystości po zakończeniu swojej pracy.

Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego, Odpowiedzialność za stan i wykorzystanie sprzętu, dbałość o powierzone mienie

Raportowanie niezbędnych napraw/ uszkodzeń wg ustalonych procedur

Bezwzględne stosowanie norm i zasad HCCP / GMP / GHP i FIFO

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność, dyscyplina i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dyspozycyjność, Dyskrecja i Uczciwość,
  • Szybkość podejmowania decyzji,
  • Zdolność do pracy w stresie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętności organizacyjne własnej pracy,
  • Książeczka sanitarna,
  • Komunikacja w Języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

Pracę w zgranym zespole, tworzonym pod okiem profesjonalistów, gdzie wartość każdej osoby w grupie, ma największe znaczenie.
Pracę w renomowanym 5* resorcie, którego masz szansę, razem z nami, tworzyć od podstaw:

  • Umowę o pracę,
  • Elastyczny grafik,
  • Posiłek służbowy,
  • Odzież służbowa,
  • Pralnia służbowego stroju.

Co chcielibyśmy, abyś wniósł / wniosła do zespołu Bel Mon:

  • Lubisz dobrze zorganizowaną i efektywną pracę,
  • Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy,
  • Cenisz dokładność i spostrzegawczość,
  • Dyskrecja i uczciwość leżą w Twojej naturze,
  • Nie masz przeciwskazań do pracy fizycznej i zmianowej,
  • Chcesz się rozwijać.

CV wyślij na : praca@belmonresort.pl

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)