Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Imprezy okolicznościowe

Szukasz idealnego miejsca na wyprawienie przyjęcia? Poznaj naszą szeroką ofertę organizacji uroczystości. Zobacz nasze eleganckie wnętrze i rozsmakuj się w pysznej kuchni naszych wykwalifikowanych kucharzy.

Urodziny, chrzciny, a może komunia?

Urodziny, chrzciny, a może komunia? U nas macie Państwo możliwość zorganizowania wymarzonego przyjęcia! Eleganckie sale sprawią, że będzie to niezwykle efektowne wydarzenie. Nasi kucharze zadbają o rozpływające się w ustach dania, które trafią w gust nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Do przyrządzania naszych potraw wykorzystujemy tylko najwyższej jakości składniki. Tuż obok naszej restauracji znajduje się francuski ogród, który umożliwia zorganizowanie przyjęcia na zewnątrz. Otoczenie natury oraz unikalna atmosfera pocysterskiego zabytku gwarantują niezapomniane chwile!

Wyjątkowe wnętrza

Wnętrza Bel Mon Resort jest bardzo eleganckie i pozwala zorganizować bardzo wyjątkowe przyjęcie. Do dyspozycji Gości oddaliśmy trzy sale, które tworzą niesamowity klimat. Resort jest architektoniczną perłą. Możecie u nas zorganizować wesele, chrzciny, komunię lub inne uroczystości.

Skontaktuj się z nami

    Imię i Nazwisko (pole wymagane):


    Email (pole wymagane):


    Telefon (pole wymagane):


    Wiadomość :