ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe są coraz bardziej popularne w Polsce w ostatnich latach. Organizowane są plenerowe zaślubiny, wesela, urodziny czy przyjęcia dla dzieci. W Bel Mon Resort zapewniamy niepowtarzalny klimat, bliskość przyrody, liczne atrakcje oraz wyjątkową, nietuzinkową kuchnię dopasowaną do stylu uroczystości.

Imprezy plenerowe w Bel Mon Resort

Przyjęcia pod namiotem

U nas możesz zorganizować imprezę plenerową i nie martwić się o warunki pogodowe! Pomożemy Ci wyprawić przyjęcie w namiocie z tańcami na powietrzu i szwedzkimi stołami. Wiemy, że takie imprezy są obecnie modne, dlatego stajemy naprzeciw temu wyzwaniu. Uroczystość pod namiotem będzie miała niesamowity klimat.

Imprezy plenerowe w Bel Mon Resort

Ogród francuski

Otoczenie Bel Mon Resort jest bardzo klimatyczne, między innymi dzięki naszemu ogrodowi francuskiemu. Wspaniale dopełnia on teren dworku. To rodzaj ogrodu barokowego cechujący się niezwykłą regularnością. To wyjątkowe zielone miejsce, które pozwala na wyciszenie i jest nietuzinkową atrakcją. Ogród ten przyciąga uwagę i świetnie dopełnia imprezy plenerowe.

``

Pamiętam to miejsce z dzieciństwa. Mieszkałam z rodzicami na osiedlu elektrowni. Uczyłam się jazdy konnej w stajni Indeks. Cieszę się, że to miejsce zachowa swój charakter i już wkrótce pokaże nam swoje odnowione oblicze.

Agata | Gliwice