Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Wesele w Bel Mon Resort

Wesele oraz ślub to szczególny i niepowtarzalny czas dla każdej pary młodej i ich gości. Dzięki naszemu zaangażowaniu i przygotowanej na tą okoliczność, specjalnej oprawie przyjęcia zapewnimy, że będzie ono miało wyjątkowy charakter, niesamowity klimat oraz będzie mu towarzyszyć wytworna kuchnia Szefa Restauracji Mona. Nasze stylowe sale umożliwiają zorganizowanie przyjęć weselnych zarówno kameralnych jak i hucznych.

Bel Mon Resort | Wesele w Bel Mon Resort

Wesele z klasą w Bel Mon Resort

Marzy się Państwu wykwintne i luksusowe wesele z klasą? Nic trudnego! Zadbamy, aby ten najważniejszy dzień w życiu przebiegł zgodnie z oczekiwaniami – od najdrobniejszego detalu. Gustownie urządzone sale zachęcają do tańców. Potrawy przygotowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy wprawią Gości w zachwyt. Finezyjne dania przyrządzone ze składników najwyższej jakości, będą idealnym uzupełnieniem wystawnego przyjęcia. Francuski ogród zlokalizowany tuż przy naszej restauracji, umożliwia zorganizowanie imprezy również na zewnątrz.

Wyjątkowe sale weselne

Bel Mon Resort to miejsce, gdzie zrealizują się marzenia o wspaniałym przyjęciu weselnym. Luksusowe wnętrza naszego hotelu, wytworne sale i znakomita kuchnia sprawią, że zarówno Młoda Para, jak i Goście długo będą wracać myślami do tego szczególnego dnia. Elegancki wystrój sali, pięknie nakryte stoły, duży parkiet do tańca umożliwia swobodną zabawę do białego rana, to wszystko stwarza idealną przestrzeń na udane wesele. Minimalistyczny, klasyczny wystrój daje duże możliwości aranżacji według wymagań Pary Młodej. Zadbamy o każdy szczegół tego ważnego dnia.

Ogród Francuski

Ogród francuski

Na terenie Bel Mon Resort znajduje się ogród w stylu francuskim. To rodzaj ogrodu barokowego cechujący się niezwykłą regularnością i symetrią. Ten niezwykle malowniczy teren wokół hotelu stwarza idealne warunki do niezapomnianej sesji zdjęciowej. Zorganizujemy wymarzony plener śluby, mamy wszystko, co potrzebne do wspaniałej sesji ślubnej.

Menu weselne

Na wymarzonym weselu nie może zabraknąć wyśmienitego jedzenia. O to zatroszczy się nasz wybitny szef kuchni. Pomożemy w skomponowaniu dań do menu na przyjęcie oraz przygotujemy wszystko z należytą starannością, z najwyższej jakości składników. Wyrafinowane smaki zachwycą wszystkich Gości.

Bel Mon Resort | Wesele w Bel Mon Resort