Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Dlaczego warto odwiedzić Bel Mon Resort?

Bel Mon Resort to nowe miejsce na mapie Górnego Śląska. Możesz odwiedzić tutaj butikowy Hotel Lili *****, Restaurację Mona oraz Berry SPA. Szukasz ciekawego miejsca na weekend, wypoczynek lub podróż służbową? Zobacz, dlaczego warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce.

Gdzie znajduje się Bel Mon Resort?

Bel Mon Resort znajdziecie w mieście Rybnik – Stodoły na Górnym Śląsku. To świetne miejsce dla osób, które chcą zwiedzić okolice Śląska i lubią bliskość natury. W Rybniku – dzielnicy Stodoły znajduje się Jezioro Rybnickie. Kompleks Bel Mon Resort otoczony jest przyrodą. Miły czas spędzą tutaj osoby, które lubią bliskość natury, spacery, wycieczki rowerowe i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo lokalizacja jest również atrakcyjna dla osób, które lubią podziwiać nietuzinkową architekturę.

Bel Mon Resort znajduje się w dobrej lokalizacji. W pół godziny dojedziecie do okolicznych miast: Zabrza, Żor, Gliwic, a w mniej niż godzinę do stolicy Górnego Śląska – Katowic oraz czeskiej Ostravy.

Wiele osób podróżuje po Śląsku w celach służbowych. Szukasz hotelu w Rybniku lub okolicy? Bel Mon Resort świetnie sprawdzi się jako hotel w takich okolicznościach. Goście mogą korzystać z restauracji i baru hotelowego, skupić się na swojej pracy w komfortowych warunkach oraz odpocząć w wolnych chwilach.

Warto wspomnieć, że na terenie resortu znajdziecie stację ładowania pojazdów, co będzie dużym ułatwieniem dla naszych Gości poruszających się samochodami elektrycznymi. Możecie również u nas wypożyczyć rowery elektyczne, jeśli macie ochotę zwiedzić okolicę.

Poznaj butikowy hotel Lili *****

Kluczowym ośrodkiem z Bel Mon Resort jest butikowy hotel Lili *****. Wyjątkowy hotel w barokowym dworku to dwanaście pokoi o bardzo wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są dwuosobowe. Zostały urządzone w niebanalnym stylu. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający Goście będą czuli się komfortowo oraz wyjątkowo w takich okolicznościach.

To dobre miejsce dla osób szukających miejsca do wypoczynku, romantycznego wypadu, wyjazdu ze znajomymi, a także do wspomnianych wcześniej podróży służbowy.

Restauracja Mona – kuchnia dla wymagających Gości

Restauracja Mona to miejsce serwujące wyśmienite dania, luksusowe wnętrza, a również doskonałe wina, które dopełniają różnorodne posiłki. Za menu Restauracji Mona stoi nikt inny, jak szef kuchni Kurt Scheller.

W naszej restauracji możecie spędzić wspaniałe chwile na co dzień, ale nie tylko. Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak:

  • urodziny,
  • imprezy firmowe,
  • imprezy plenerowe,
  • wesela,
  • przyjęcia rocznicowe i nie tylko.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem przyjęcia w restauracji Mona lub rezerwacją stolika, skontaktuj się z nami! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą i menu restauracji.

Berry SPA – odrobina luksusu i wypoczynku

Dla Gości hotelowych strefa wellness i SPA to ważne miejsce, które pozwala na relaks i wypoczynek. Zadbaliśmy o to, aby w Berry SPA zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne były wykonywane na najwyższym poziomie. Możecie wybierać z szerokiej oferty zabiegów.

Zapraszamy również do strefy wellness i strefy saun, z której można korzystać w dowolnej chwili. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z rytuału saunowego lub aktywnego wypoczynku na zajęciach jogi.