Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Warunki rezerwacji

Dział rezerwacji jest do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty.

ZAMELDOWANIE / WYMELDOWANIE

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie doby hotelowej jest możliwe tylko za zapytaniem, jeśli będzie taka możliwość. W tym celu prosimy o kontakt z Recepcją. Przedłużenie doby jest odpłatne i możliwe tylko w przypadku dostępności miejsc.

ODWOŁANIE REZERWACJI

Wszystkie zasady dotyczące wykonania przedpłaty oraz możliwości dokonania anulacji rezerwacji różnią się w zależności od wybranej oferty. Wybierając ofertę, prosimy szczegółowo sprawdzić warunki w rezerwacji w opisie pakietu pobytowego.

DZIECI I DODATKOWE ŁÓŻKA

Bel Mon Resort zapewnia bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku do lat 3. Dla najmłodszych naszych Gości przewidzieliśmy w ramach pobytu łóżeczko turystyczne wraz z pościelą w cenie pobytu. Dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat przewidziano opłatę w wysokości 50% , dzieci powyżej 8 roku życia traktowani są w opłacie za pobyt jak osoby dorosłe. W cenie pobytu dla dzieci zapewniamy również kosmetyki, szlafroki oraz powitalny poczęstunek. Opłata za dodatkowe łóżko dostawiane wynosi 300 PLN i jest dostępne w pokojach typu Deluxe Room lub Apartament.

ZWIERZĘTA

Akceptujemy zwierzęta domowe. Opłata za dobę dla małego zwierzęcia wynosi 80 PLN, a dla dużego 100 PLN. Przyjazd ze zwierzęciem należy zgłaszać na etapie składania rezerwacji. Goście są zobowiązani do poinformowania jakiej rasy jest zwierzę i czy nie należy do ras niebezpiecznych, ponieważ takie rezerwacje nie będą przyjmowane. Obowiązkowa do okazania jest ważna książeczka szczepień. Ze zwierzęciem na terenie całego resortu, należy poruszać się na smyczy lub na rękach wewnątrz obiektów. Obowiązuje całkowity zakaz wprowadzania zwierząt do strefy spa i restauracji.

DODATKOWE OPŁATY

Dodatkowe opłaty pobierane są za wynajęcie rowerów, wynajęcie rowerów elektrycznych oraz ładowanie pojazdów elektrycznych na podstawie aktualnie obowiązujących cenników dostępnych w recepcji Resortu.

AKCEPTOWALNE KARTY

Wszystkie aktualne możliwe formy płatności podczas składania rezerwacji w systemie online dostępne są w systemie rezerwacji. Przyjmujemy również płatności gotówkowe do obowiązujących regulacjami wysokości dopuszczalnych wpłat gotówkowych.