Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Dlaczego warto odwiedzić Berry SPA?

Jedną z trzech części Bel Mon Resort jest Berry SPA. To wyjątkowe miejsce, które pozwala na relaks oraz odrobinę luksusu. Dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić to miejsce i na jakie zabiegi kosmetyczne czy relaksacyjne warto się zdecydować.

Oferta Berry SPA – co zawiera?

Berry SPA to profesjonalny salon urody oraz strefa relaksu, która zapewnia Gościom usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta została dostosowana do oczekiwań najbardziej wymagających Gości, a zabiegi wykonują wyłącznie specjaliści w swojej dziedzinie.

Oferta zabiegów w naszym SPA jest zróżnicowana i szeroko, znajdziecie w niej zbieg z zakresu:
• kosmetyki,
• medycyny estetycznej,
• modelowania sylwetki,
• masaży,
• epilacji.

Zabiegi kosmetyczne to jednak nie wszystko co oferuje Berry SPA. Wiemy, jak ważne dla odwiedzających miejsca, takie jak Bel Mon Resort jest strefa relaksu. Zadbaliśmy o strefę wellness i saun. Zainteresowani mogą brać udział w wyjątkowych rytuałach saunowych lub korzystać z saun, basenów, jacuzzi, siłowni we własnym zakresie.

Joga – zajęcia dla ciala i duszy

Aktywność fizyczna to dla wielu osób sposób na relaks i udany dzień. Dla naszych Gości organizujemy zajęcia z zakresu Jogi. Dlaczego akurat joga? To rodzaj aktywności fizycznej, który zaspokoją potrzeby ciała i duszy. Łączy w sobie ćwiczenia oraz techniki relaksacyjne.

Ćwiczenia jogi wpływają na wyszczuplenie sylwetki, a także wzmacniają mięśnie całego ciała. Mają bardzo korzystny wpływ na redukowanie wszelkich napięć mięśniowych powstałych na skutek pracy fizycznej lub też uprawiania innych rodzajów sportu.

Joga zyskała w ostatnich latach na popularności. Warto przekonać się, czy ta aktywność fizyczna przypadnie do gustu również Tobie. Nasi instruktorzy dbają o to, aby zajęcia były zróżnicowane i efektywne.

Te zajęcia to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywności i relaksu. Joga minimalizuje i redukuje negatywne skutki stresu, takie jak: nerwowość, niepokój, bezsenność czy rozdrażnienie. To również bardzo bezpieczny rodzaj sportu, dobry na początek, ale nie tylko. Praktykując jogę, pracujemy zawsze z ciężarem własnego ciała. Proces ten odbywa się w bezpieczny sposób. Jedną z głównych zasad jogi jest praca na miarę możliwości. Wykonujemy ćwiczenia w zakresie, na jaki pozwala nam nasze ciało. To między innymi dlatego ta dyscyplina jest tak rozwijająca i popularna.

Wyjątkowe oferty dla naszych Gości

W Berry SPA dbamy o komfort naszych Gości, dlatego poza ofertą klasyczną przygotowaliśmy:
• oferty specjalne,
• vouchery,
• karty stałego klienta,
• oferty abonamentowe.

Wiemy, jak trudno wybrać propozycję z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Przygotowaliśmy dla Was trzy wyjątkowe pakiety:
• Pakiet Berry Weeknd,
• Ladies SPA,
• Romantycznie we dwoje.
Jesteśmy przekonani, że każda zainteresowana osoba znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Odwiedź nas i zrelaksuj się na swój sposób 🙂