Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Koncert gongów

KONCERT GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH

Niezapomniany relaks i odprężenie w dźwiękach gongów i mis tybetańskich. To nie tylko koncert muzyczny, to prawdziwa podróż w głąb siebie, gdzie zmysły zostaną otwarte na piękno dźwięków i spokoju.

9 grudzień, godz. 18:00

Koncert gongów i mis tybetańskich

Czym są gongi i misy tybetańskie?

Gongi i misy tybetańskie to instrumenty, których korzenie sięgają wieków. Stosowane są w celach uzdrawiania i relaksacji. Ich magiczne dźwięki pomagają redukować stres i przywracać równowagę energetyczną, co sprawia, że każdy czuje się odprężony i zrelaksowany. Specyfika fal dźwiękowych mis i gongów ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od aktywności do stanu wyciszenia, relaksacji, a nawet medytacji.

 

Co czeka na Ciebie podczas naszego wydarzenia?

Spotykamy się na Sali konferencyjnej w Bel Mon Resort, aby doświadczyć relaksu w towarzystwie świec i dźwięków gongów oraz mis tybetańskich. Leżąc na matach będziemy poddawali się działaniu fal dźwiękowych, wyciszając się i zwiększając świadomość własnego ciała.  Warto zabrać swoją matę lub koc ze sobą, aby czuć się jak najbardziej komfortowo podczas wydarzenia. Brak własnego sprzętu nie stanowi jednak problemu, w razie potrzeby udostępnimy swój na miejscu.

 

Warto wiedzieć:
Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 572 002 029.

 

Zapraszamy, dołącz do nas i weź udział w doświadczeniu, które z pewnością zostanie w Tobie na długo!