Sprawdź termin
Ikona zamknięcia menu
SPRAWDŹ NAS NA:
Ikona: Facebook
Ikona: Instagram
Ikona: LinkeIn
ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Joga – zajęcia dla ciala i duszy

Aktywność fizyczna to dla wielu osób sposób na relaks i udany dzień. Dla naszych Gości organizujemy zajęcia z zakresu Jogi. Dlaczego akurat joga? To rodzaj aktywności fizycznej, który zaspokoją potrzeby ciała i duszy. Łączy w sobie ćwiczenia oraz techniki relaksacyjne.

Ćwiczenia jogi wpływają na wyszczuplenie sylwetki, a także wzmacniają mięśnie całego ciała. Mają bardzo korzystny wpływ na redukowanie wszelkich napięć mięśniowych powstałych na skutek pracy fizycznej lub też uprawiania innych rodzajów sportu.

Joga zyskała w ostatnich latach na popularności. Warto przekonać się, czy ta aktywność fizyczna przypadnie do gustu również Tobie. Nasi instruktorzy dbają o to, aby zajęcia były zróżnicowane i efektywne.

Te zajęcia to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywności i relaksu. Joga minimalizuje i redukuje negatywne skutki stresu, takie jak: nerwowość, niepokój, bezsenność czy rozdrażnienie. To również bardzo bezpieczny rodzaj sportu, dobry na początek, ale nie tylko. Praktykując jogę, pracujemy zawsze z ciężarem własnego ciała. Proces ten odbywa się w bezpieczny sposób. Jedną z głównych zasad jogi jest praca na miarę możliwości. Wykonujemy ćwiczenia w zakresie, na jaki pozwala nam nasze ciało. To między innymi dlatego ta dyscyplina jest tak rozwijająca i popularna.